e-light ipl / rf

Nowoczesne urządzenie do fotoodmładzania i usuwania niedoskonałości

OPIS

Urządzenie kosmetyczne E-light (IPL + RF Bipolarny), czyli impulsowe źródło światła i fale radiowe. Emitując wiązkę rozproszonych promieni świetlnych, które mają zróżnicowaną długość fali, docierają one na różne głębokości skóry i działają wielokierunkowo. Technologia IPL+RF ma szerokie możliwości precyzyjnego dopasowania się do różnych typów skóry oraz różnych defektów i problemów skórnych. Jest klinicznie sprawdzona i bezpieczna.

E-LIGHT IPL / RF - Leczenie trądziku Bydgoszcz | Instytut Piękna GLOW SPA

WSKAZANIA

 

USUWANIE OWŁOSIENIA

Światło IPL jest absorbowane przez melaninę zawartą we włosach. Doprowadza to do odcięcia odżywienia włosa i w konsekwencji dochodzi do jego wypadnięcia.

 

USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Pochłonięte przez melaninę światło IPL zamienia się w energię cieplną. Skutkiem procesu jest rozpad cząsteczek pigmentu, bez pozostawienia blizny i śladu.

 

LECZENIE TRĄDZIKU

Światło IPL oddziałuje na bakterie Acne, odpowiedzialnych za powstawanie zmian trądzikowych. W konsekwencji możemy zaobserwować wyciszenie istniejących i zmniejszenie powstawania nowych zmian.

 

TERAPIA NACZYNIOWA

W leczeniu zmian naczyniowych przy użyciu IPL ciepło powoduje rozkład barwnika i uszczelnienie naczynia. Dodatkowo dzięki zwiększonej syntezie włókien kolagenowych i elastynowych poprawia się kondycja skóry. Staje się ona grubsze, bardziej zwarta, dzięki czemu naczynia krwionośne nie prześwitują, a rumień staje się mniej widoczny.

 

FOTOODMŁADZANIE

Światło IPL oddziałuje na komórki odpowiedzialne za aktywację procesu produkcji włókien kolagenowych, elastynowych oraz kwasu hialuronowego naturalnie występującego w skórze. Zastosowanie fal radiowych podczas zabiegów fotoodmładzania i terapii usuwającej przebarwienia znacznie poprawia efekty zabiegowe.

INTERESUJE CIĘ ZABIEG usuwania przebarwień czy leczenie trądziku W BYDGOSZCZY?

 

ZADZWOŃ: 575-987-119

LUB

NAPISZ: INSTYTUT@GLOWSPA.PL

Pin It on Pinterest

Share This