KRIOLIPOLIZA

Redukcja tkanki tłuszczowej

OPIS

Kriolipoliza jest sprawdzoną technologią, zaprojektowaną do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą niskiej temperatury. Trwale niszczy komórki tłuszczowe a efekty utrzymują się bardzo długo. Kriolipoliza w swojej skuteczności bywa porównywana z klasycznymi zabiegami liposukcji. Działanie aparatu opiera się na kontrolowanym zamrażaniu komórek tłuszczowych i ich rozpadzie pod wpływem odpowiednio niskiej temperatury.

  • Komórki tłuszczowe, które uległy rozpadowi, są stopniowo usuwane przez krew i limfę po czym naturalnie wydalane z organizmu
  • Efekt redukcji tkanki tłuszczowej jest w pełni widoczny po upływie 2-3 miesięcy i co najważniejsze, zamrożone komórki tłuszczowe w 100 % zostają usunięte z organizmu i nie podlegają regeneracji.
  • Przy zachowaniu zdrowego stylu życia utrata masy ciała jest trwała, podobnie jak w przypadku tradycyjnej liposukcji.

Przeciwwskazania

– choroby nerek,
– serca i wątroby,
– ciąża, menstruacja,
– miejscowe stany zapalne,
– rany, zapalenie skóry,
– choroby skóry,
– nowotwory,
– miejscowe zaburzenia krążenia,
– nadwrażliwość na zimno,
– zabiegu nie należy przeprowadzać w połączeniu z innymi metodami stymulacji zimnem,
– choroba Raynauda (napadowy skurcz tętnic w obrębie rąk, rzadziej stóp),
– ostra pokrzywka pod wpływem zimna.

W Instytucie Piękna GLOW SPA w Bydgoszczy, pracujemy przy pomocy urządzenia Kriolpol HT, które dzięki systemowi monitorującemu działanie urządzenia w czasie rzeczywistym umożliwia pracę jednocześnie dwoma głowicami. Oziębiamy większy obszar zabiegowy, co gwarantuje lepsze efekty zabiegowe!

kriolipoliza bydgoszcz

Dla kogo?

Kriolpol HT rewelacyjnie modeluje sylwetkę. Tę metodę szczególnie poleca się osobom, które mimo aktywnego trybu życia nie mogą sobie poradzić z wałeczkami tłuszczu na brzuchu, udach czy biodrach. Zabieg jest najczęściej stosowany w czterech obszarach: na brzuchu, plecach (boczkach) i tzw. bryczesach, czyli dolnej partii bioder, górnej partii ud i ramionach. Trzeba jednak wyraźnie podkreślić, że nie jest to metoda do walki z otyłością.

 

Zabieg Kriolipolizy

INTERESUJE CIĘ ZABIEG kriolipolizy W BYDGOSZCZY?

 

ZADZWOŃ: 575-987-119

LUB

NAPISZ: INSTYTUT@GLOWSPA.PL

Pin It on Pinterest

Share This