KRIOLIPOLIZA

Redukcja tkanki tłuszczowej

OPIS

Kriolipoliza jest sprawdzoną technologią, zaprojektowaną do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą niskiej temperatury. Trwale niszczy komórki tłuszczowe a efekty utrzymują się bardzo długo. Kriolipoliza w swojej skuteczności bywa porównywana z klasycznymi zabiegami liposukcji. Działanie aparatu opiera się na kontrolowanym zamrażaniu komórek tłuszczowych i ich rozpadzie pod wpływem odpowiednio niskiej temperatury.

  • Komórki tłuszczowe, które uległy rozpadowi, są stopniowo usuwane przez krew i limfę po czym naturalnie wydalane z organizmu
  • Efekt redukcji tkanki tłuszczowej jest w pełni widoczny po upływie 2-3 miesięcy i co najważniejsze, zamrożone komórki tłuszczowe w 100 % zostają usunięte z organizmu i nie podlegają regeneracji.
  • Przy zachowaniu zdrowego stylu życia utrata masy ciała jest trwała, podobnie jak w przypadku tradycyjnej liposukcji.

Przeciwwskazania

– choroby nerek,
– serca i wątroby,
– ciąża, menstruacja,
– miejscowe stany zapalne,
– rany, zapalenie skóry,
– choroby skóry,
– nowotwory,
– miejscowe zaburzenia krążenia,
– nadwrażliwość na zimno,
– zabiegu nie należy przeprowadzać w połączeniu z innymi metodami stymulacji zimnem,
– choroba Raynauda (napadowy skurcz tętnic w obrębie rąk, rzadziej stóp),
– ostra pokrzywka pod wpływem zimna.

W Instytucie Piękna GLOW SPA w Bydgoszczy, pracujemy przy pomocy urządzenia Kriolpol HT, które dzięki systemowi monitorującemu działanie urządzenia w czasie rzeczywistym umożliwia pracę jednocześnie dwoma głowicami. Oziębiamy większy obszar zabiegowy, co gwarantuje lepsze efekty zabiegowe!

Kriolipoliza Bydgoszcz | Instytut Piekna GLOW SPA

Dla kogo?

Kriolpol HT rewelacyjnie modeluje sylwetkę. Tę metodę szczególnie poleca się osobom, które mimo aktywnego trybu życia nie mogą sobie poradzić z wałeczkami tłuszczu na brzuchu, udach czy biodrach. Zabieg jest najczęściej stosowany w czterech obszarach: na brzuchu, plecach (boczkach) i tzw. bryczesach, czyli dolnej partii bioder, górnej partii ud i ramionach. Trzeba jednak wyraźnie podkreślić, że nie jest to metoda do walki z otyłością.

 

Zabieg Kriolipolizy

INTERESUJE CIĘ ZABIEG kriolipolizy W BYDGOSZCZY?

 

ZADZWOŃ: 575-987-119

LUB

NAPISZ: INSTYTUT@GLOWSPA.PL

Pin It on Pinterest

Share This