Opis

Za pomocą technologii pola elektromagnetycznego, czyli kropelkowo-powietrznej fali elektromagnetycznej Cooling powodujemy około 30 000 spięć mięśni podczas 1 zabiegu. Dzięki Magneffio komórki nerwowe Twoich mięśni otrzymują selektywne impulsy do działania, spięcia i rozrostu. Nerwy czuciowe skóry nie zostają w żaden sposób podrażnione, co powoduje komfort zabiegu i brak odczuć bólowych w trakcie zabiegu.

Działanie na mięśnie, jakie powoduje specjalnie zaprojektowana głowica Magneffio, są nieosiągalne w trakcie standardowego treningu. Skurcze są zdecydowanie silniejsze i efektywniejsze, stąd efekty widoczne są dużo szybciej i w bardzo łatwy sposób. Modelujemy konkretne partie ciała, osiągając tym samym pożądane efekty.

 

DLA kogo?

Zabieg można przeprowadzać także u osób z problemami występującymi na tle bólowymi, wynikającymi z jednostajnie wykonywanych ruchów np. w pracy. Pole elektromagnetyczne wywołuje reakcję tkanki mięśniowej prowadząc do pożądanego skurczu mięśni otaczających staw mobilizując go i odblokowując. Doskonale sprawdza się u kobiet po cesarskim cięciu, w celu przywrócenia prawidłowej kondycji mięśni. Szeroki zakres częstotliwości pola elektromagnetycznego zmniejsza napięcie mięśni, co skutecznie redukuje spastyczność.
Fala elektromagnetyczna pozwala na głębokie przenikanie bodźca (uderzenie), co wpływa na tkankę nerwowo-mięśniową, dzięki czemu pozwala wspomagać niwelować schorzenia układu mięśniowego i nerwowego. Doskonale sprawdza się w procesie wzmocnienia kręgosłupa.

  WSKAZANIA

  W Glow Spa, przede wszystkim skupiamy się nad kształtowaniem Twojej sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i ujędrnieniem skóry. Kilka programów autorskich, które dla Was przygotowaliśmy, ma na celu:

  • wyrzeźbić brzuch,
  • wymodelować boczki i plecy
  • unieść i ujędrnić pośladki,
  • wysmuklić ramiona, łydki, uda
  • wzmocnić mięśnie, przywrócić ich napięcie
  • pozbyć się nadprogramowych „boczków” i cellulitu
  • wspomagać pracę budowania masy tkanki mięśniowej
  • zregenerować skórę po liposukcji

   

  magneffio bydgoszcz

  JAK to działa?

  Poprawa cyrkulacji krwi i przyspieszenie metabolizmu tkanek, wspomaga regenerację tkanek, tym samym przyspiesza gojenie złamań już we wczesnym stadium;
  Częstotliwość zabiegów ustalamy indywidualnie- 1-4 razy w tygodniu, w zależności od rodzaju zabiegu oraz indywidualnych wskazań.

  INTERESUJE CIĘ ZABIEG magneffio W BYDGOSZCZY?

   

  ZADZWOŃ: 575-987-119

  LUB

  NAPISZ:  INSTYTUT@GLOWSPA.PL

  Pin It on Pinterest

  Share This