LIPOLASER

Modelowanie sylwetki

OPIS

Lipolaser jest zimnym laserem diodowym klasy 3D, którego skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi. Zasada działania polega na biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych światłem czerwonym o długości 650 nm.

Pod wpływem przenikającego przez skórę promieniowania laserowego, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej powodującej rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Następnie przekazywane są one do układu limfatycznego, gdzie zostają metabolizowane, czyli usuwane naturalna drogą z organizmu.

 

Wskazania:

  • Intensywna redukcja tkanki tłuszczowej
  • Twarda i trudna do redukcji tkanka tłuszczowa
  • zabiegi wyszczuplające – stymuluje funkcje metaboliczne organizmu
  • redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki
  • łagodzenie uczucie zmęczenia oraz obrzmienia – odblokowuje kanały przepływu limfy

Przebieg zabiegu

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nieinwazyjny i nie pozostawia żadnych śladów na skórze. Można go wykonywać w okresie letnim. Trwa około 20 – 30 min, a efekty widoczne są od razu i narastają w trakcie kolejnych sesji. Zaleca się przeprowadzenie około 8-12 zabiegów (zależnie od grubości tkanki tłuszczowej); 2 razy w tygodniu 1 zabieg. W trakcie kuracji wskazana jest zwiększona aktywność fizyczna i dieta niskotłuszczowa oraz spożywanie większej ilości płynów.

INTERESUJE CIĘ ZABIEG lipolaserem W BYDGOSZCZY?

 

ZADZWOŃ: 575-987-119

LUB

NAPISZ: INSTYTUT@GLOWSPA.PL

Pin It on Pinterest

Share This