Radiofrekwencja mikroigłowa BYDGOSZCZ

(RF MICRONIEEDLE, MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA Z FALĄ RADIOWĄ)

Radiofrekwencja Mikroigłowa – jedyne

takIE URZĄDZENIE w Bydgoszczy!

  Infinité RF – mezoterapia mikroigłowa i fale radiowe w jednym! Współdziałanie tych metod to idealne rozwiązanie dla osób, które oczekują doskonałych efektów, przy niewielkiej ilości wizyt u specjalisty.  

Co wyróżnia radiofrekwencję w naszym gabinecie?

W porównaniu do innych zabiegów np. zabiegu lasera frakcyjnego nie istnieje ryzyko powinowactwa z melaniną, dlatego nie nastąpi ewentualne powikłanie, w postaci przebarwienia oraz hipo lub hiperpigmentacja. Efekt cieplny jest zdecydowanie niższy niż w laserze. W przeciwieństwie do lasera nie istnieje zjawisko waporyzacji, czyli odparowania na naskórku oraz nie ma ryzyka powstania spotów, czyli mini dziurek, widocznych na skórze.

EFEKTY

 
  • napięcie i ujędrnienie skóry,
  • lifting, spłycenie zmarszczek
  • poprawa kolorytu i widoczny blask,
  • zmniejszenie widoczności porów,
  • wyrównanie blizn powierzchownych,
  • redukcja rozstępów i blizn,
  • ujędrnienie skóry ciała
  • likwidacja wiotkości skóry

Radiofrekwecja mikroigłowa Bydgoszcz

Jak to działa?

Efekty działania RF Infinity dzielimy na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem.

Natychmiast po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilkanaście kolejnych tygodni po zabiegu. Wówczas następuje proces stymulacji powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i bardziej sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się zmarszczki oraz blizny w miejscu poddanemu zabiegowi. Zaczerwienienie i lekkie opuchnięcie, które pojawia się zaraz po zabiegu zwykle znika w przeciągu 1-3 dni.

Ta metoda daje doskonałe efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu,  przy usuwaniu wiotkości skóry i poprawie jej elastyczności.

Zalecana ilość zabiegów uzależniona jest od wskazań, po wcześniejszej konsultacji. Kolejne zabiegi wykonujemy zazwyczaj w odstępach co 1 miesiąc.

 

 

 

INTERESUJE CIĘ ZABIEG radiofrekwencji mikroigłowej W BYDGOSZCZY?

 

ZADZWOŃ: 575-987-119

LUB

NAPISZ: INSTYTUT@GLOWSPA.PL

Pin It on Pinterest

Share This