Dla kogo zabieg kriolipolizy ?

Zabieg kriolipoliza stał się bardzo popularny, ze względu na fakt, iż całkowicie i nieodwracalnie likwiduje komórki tłuszczowe. Pozwala to pozbyć się nadmiaru tłuszczu z miejsc  tzw. „trudnych”, czyli np. boczki, ramiona, wewnętrzna strona ud, tzw. bryczesy, podbródek, plecy, kark, brzuch. Na skutek zmrożenia tkanki tłuszczowej lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze inaczej niż inne komórki zawierające wodę. Dzięki temu Kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe a oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie i nerwy.

Jak wygląda bezpiecznie wykonany zabieg?

Kriolipoliza – fakty na temat zamrażania tłuszczuZabieg wykonany w Instytut Piękna Glow SPA jest całkowicie bezbolesny, nie powoduje śladów na ciele, możliwe są niewielkie krwiaki czy chwilowa opuchlizna, spowodowane zassaniem głowicy, które znikną po kilku dniach. Pod każdą głowicę, nakładamy specjalne membrany antyodmrożeniowe, które dodatkowo zawierają substancje nawilżające skórę, m.in. kolagen. Każde przyłożenie głowicy trwa 60min i przeprowadzone jest przy odpowiednio dobranej temperaturze chłodzenia. Pracujemy przy pomocy urządzenia Kriolpol HT, które dzięki systemowi monitorującemu działanie urządzenia w czasie rzeczywistym umożliwia pracę jednocześnie dwoma głowicami. Oziębiamy większy obszar zabiegowy, co gwarantuje lepsze efekty zabiegowe. Podczas jednej wizyty, ze względów zdrowotnych, możemy wykonać maksymalnie 6 przyłożeń.

Czy zabieg trzeba powtarzać?

Kriolipoliza – fakty na temat zamrażania tłuszczuKolejna wizyta może być powtórzona po około 45 dniach, nie wcześniej,  ze względu na proces metabolizowania się w organizmie obumarłych komórek tłuszczowych. W tym czasie, zaczynając od 10-14 dnia po zabiegu, proponujemy Klientom zabieg endermomasażu Magnifico.  Wspomaga to metabolizowanie zniszczonych komórek i powoduje jeszcze lepsze efekty zabiegowe. Zazwyczaj jedna sesja kriolipolizy, uzupełniona dodatkowymi endermomasażami Magnifico, jest wystarczająca aby osiągnąć pożądany rezultat!. Pierwsze efekty widoczne są już po miesiącu od zabiegu, ostateczne po 2-3m-cach. Uzależnione jest to od pracy wątroby, dlatego niektórzy Klienci muszą czekać na rezultaty dłużej lub powtórzyć zabieg.

Jak długo utrzymują się efekty?

Zamrożone komórki tłuszczowe w 100 % zostają usunięte z organizmu i nie podlegają regeneracji. Przy zachowaniu zdrowego stylu życia utrata masy ciała jest trwała, podobnie jak w przypadku tradycyjnej liposukcji.

Ciesz się efektami osiągniętymi szybko i w nieinwazyjny sposób!

Pin It on Pinterest

Share This