INFUZJA TLENOWA BYDGOSZCZ

ZABIEG GWIAZD

OPIS

Infuzja tlenowa to zabieg, który polecamy w terapii odżywiająco-odświeżającej oraz przed wielkim wyjściem. To ulubiony zabieg światowych gwiazd, który charakteryzuje się wysoką efektywnością i jest całkowicie nieinwazyjny. Specjalnie dobrane serum np. z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym, wtłaczane jest w skórę za pomocą hiperbarycznego tlenu. Natychmiastowy efekt nawilżenia i odżywienia i wygładzenia skóry, powoduje, że zabieg ten cieszy się tak wielką popularnością.  

JAK TO DZIAŁA?

Wszechstronność technologii tlenowej, a tym samym zabiegu infuzji tlenowej sprawia, że urządzenie znajduje zastosowanie w wielu innych dziedzinach medycyny i kosmetyki, umożliwiając osiągnięcie szybkich i trwałych efektów bez stresu związanego z zabiegiem chirurgicznym. Podczas zabiegu emitowany jest strumień czystego tlenu, który przechodząc przez grubą warstwę naskórka w głąb skóry właściwej pobudza mikrokrążenie krwi, przyspieszając przemianę materii w sąsiednich tkankach.  

PRZED I PO ZABIEGU

W okresie przed i po zabiegu nie jest wymagana żadna szczególna pielęgnacja, a pacjent może od razu powrócić do normalnego funkcjonowania. Infuzja tlenowa to zabieg, który nie jest inwazyjny ani bolesny, towarzyszy mu przyjemne uczucie świeżości. Metoda zabiegu jest prosta, ale skuteczna. Polega na poddawaniu skóry działaniu strumienia tlenu emitowanego przez jedną z dwóch głowic w połączeniu z jednoczesną aplikacją składników aktywnych przy pomocy specjalnego spryskiwacza (pistoletu natryskowego). W zależności od wielkości głowica infuzyjna może być wykorzystana do zabiegów na obszarze twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, nóg, brzucha i rąk, w każdym wypadku przywracając jędrność i poprawiając ogólny stan starzejącej się skóry. Infuzję tlenową można przeprowadzać także na skórze głowy, wtłaczając ampułkę trychologiczną.
infuzja tlenowa bydgoszcz

Efekt zabiegów

  • wyraźnie odżywienie i dotlenienie skóry,
  • poprawa jędrności i elastyczności skóry,
  • redukcja zmarszczek,
  • pobudzenie naturalnych procesów odbudowy skóry,
  • łagodzenie zmian trądzikowych.

INTERESUJE CIĘ ZABIEG infuzji tlenowej W BYDGOSZCZY?

 

ZADZWOŃ: 575-987-119

LUB

NAPISZ: INSTYTUT@GLOWSPA.PL

Pin It on Pinterest

Share This