Od kilku lat  brwi, stały się tematem nr 1 jeśli chodzi o przykuwanie uwagi do naszej twarzy. Ostatnie miesiące pokazują także, że henna pudrowa, czyli naturalne farbowanie brwi, stała się bardzo pożądanym zabiegiem, jeśli chodzi o podstawowe zabiegi kosmetyczne. Naturalna henna pudrowa jest niekwestionowanym hitem a geometria i architektura brwi wysuwa się na pierwsze miejsce w salonach kosmetycznych

Henna pudrowa Bydgoszcz
 

Henna Pudrowa – czym jest?

Henna pudrowa to henna roślinna, której głównym zadaniem jest regeneracja i odbudowa. Dłuższa koloryzacja jest tak naprawdę efektem ubocznym. Ale czy nie jest to całkiem przyjemny efekt uboczny? Oczywiście! Lubimy, kiedy brwi mają kształt i kolor, który lubimy a dodatkowo są zdrowe. Henna pudrowa stosowana w Instytucie Piękna Glow Spa, to najwyższej jakości henna, bez żadnych domieszek, która idealnie nadaje się dla klientek z bardzo rzadkimi i słabymi brwiami, lub dla klientek, które chcą swoim naturalnie gęstym  brwiom nadać nieco mocniejszy efekt. Nakładanie henny pudrowej regularnie, prowadzi do pobudzenia wzrostu włosów, ich zagęszczeniu oraz przywróceniu prawidłowego kształtu łuku brwiowego. Nawet latami depilowane brwi, po kilku miesiącach regularnego stosowania i nadawania przy okazji prawidłowego kształtu, zaczynają wyglądać pięknie.

Zabieg jest szybki i bezbolesny, co za tym idzie, Klienci chętnie korzystają z tej usługi w celu poprawy wyglądu i samopoczucia.

Skład henny pudrowej

Skład henny pudrowej jest bardzo bogaty i zróżnicowany, każdy producent ma na to swój patent. Dodaje się do niej szereg cennych substancji takich jak między innymi witaminy – E i C. Z pewnością henna pudrowa jest w pełni naturalna a więc bezpieczna w stosowaniu. Dodatkowa różnica pomiędzy tradycyjną henną a henną pudrową to rozcieńczanie proszku z ziół wodą mineralną a nie utlenioną. Powoduje to dodatkowe odżywienie włosa, zamiast jego rozjaśnienie i osłabienie, jak w przypadku tradycyjnej henny z wodą utlenioną. Nic więc dziwnego, że zabieg ten cieszy się tak dużą popularnością.

Podczas wizyty dopasowujemy kształt brwi odpowiednio do anatomii twarzy oraz preferencji Klienta. Podczas konsultacji najkorzystniejszą opcję brwi dla kształtu twarzy i w celu upiększenia oprawy oka. Kolor także dobieramy indywidualnie, posiadając pełną gamę kolorystyczną henny pudrowej. Przede wszystkim bazujemy na naszym  wieloletnim doświadczeniu jako szkoleniowcy z zakresu architektury brwi oraz w pełni wsłuchujemy się w potrzeby Klientów.

Cały zabieg trwa zazwyczaj do 45 minut i obejmuje geometrię, farbowanie a także regulację brwi  (woskiem/pensetą).

 

Pin It on Pinterest

Share This