Radiofrekwencja mikroigłowa BYDGOSZCZ

(RF MICRONIEEDLE, MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA Z FALĄ RADIOWĄ)

Radiofrekwencja Mikroigłowa – jedyne

takIE URZĄDZENIE w Bydgoszczy !

Infinité RF – mezoterapia mikroigłowa i fale radiowe w jednym! Synergia tych metod to idealne rozwiązanie dla osób, które oczekują doskonałych efektów, przy niewielkiej ilości wizyt u specjalisty.

Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej wykonywany jest przy użyciu wymiennych jednorazowych kartridży z pozłacanymi igłami, o regulowanej długości od 0,2 do 3,0 mm, przez które emitowane są w skórze właściwiej fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych (RF). Obszar zabiegowy głowicy to 1 cm2. Kartridże posiadają odpowiednią ilość igieł, dobieraną przez specjalistę według indywidualnych parametrów, do zabiegów wykonywanych na twarz i ciało. Fala radiowa emitowana poprzez izolowane, pozłacane igły, na ułamek sekundy podgrzewa tkankę i w następstwie tego procesu następuje efekt koagulacji i denaturacji białka. Energia cieplna RF rozprowadzana jest w skórze właściwej na głębokościach odpowiadających długościom igieł z bardzo niewielkim działaniem na naskórek. Zabieg ma bardzo małe ryzyko jakichkolwiek skutków ubocznych, gdyż cała energia rozchodzi się wewnątrz skóry właściwej, działając na włókna kolagenowe. Zaczerwienienie i lekkie opuchnięcie, które pojawia się zaraz po zabiegu zwykle znika w przeciągu 1-3 dni.

Radiofrekwecja mikroigłowa Bydgoszcz

Co wyróżnia radiofrekwencję w naszym

gabinecie

W porównaniu do innych zabiegów np. zabiegu lasera frakcyjnego nie istnieje ryzyko powinowactwa z melaniną, dlatego nie nastąpi ewentualne powikłanie, w postaci przebarwienia oraz hipo lub hiperpigmentacja. Efekt cieplny jest zdecydowanie niższy niż w laserze. W przeciwieństwie do lasera nie istnieje zjawisko waporyzacji, czyli odparowania na naskórku oraz nie ma ryzyka powstania spotów, czyli mini dziurek, widocznych na skórze.

Efekty działania RF Infinity dzielimy na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem.

Natychmiast po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilkanaście kolejnych tygodni po zabiegu. Wówczas proces stymulacji powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i bardziej sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się zmarszczki oraz blizny w miejscu poddanemu zabiegowi

Ta metoda daje doskonałe efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu,  przy usuwaniu wiotkości skóry i poprawie jej elastyczności.

Zalecana ilość zabiegów uzależniona jest od wskazań, po wcześniejszej konsultacji. Kolejne zabiegi wykonujemy zazwyczaj w odstępach co 1 m-c.

 

EFEKTY

Radiofrekwencji mikroigłowej: 

 

  • napięcie i ujędrnienie skóry,
  • lifting, spłycenie zmarszczek
  • poprawa kolorytu i widoczny blask,
  • zmniejszenie widoczności porów,
  • wyrównanie blizn powierzchownych,
  • redukcja rozstępów i blizn,
  • ujędrnienie skóry ciała
  • likwidacja wiotkości skóry

 

 

 

INTERESUJE CIEBIE ZABIEG RADIOFREKWENCJi MIKROIGŁOWEj w BYDGOSZCZY?

ZAPRASZAMY: TEL. 575-987-119 INSTYTUT@GLOWSPA.PL

Pin It on Pinterest

Share This