OXYBRAZJA

Skuteczna metoda złuszczania naskórka

Oxybrazja Bydgoszcz

Oxybrazja nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową. Jest to rodzaj peelingu mechanicznego, gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora, który nie dotyka skóry.

Oxybrazja to zabieg, który jest w bardzo skuteczną, a zarazem w pełni bezpieczną i sprawdzoną metodą złuszczania naskórka. Prawidłowo i profesjonalnie przeprowadzenie go umożliwia u osób o cerze naczyniowej, delikatnej i wrażliwej uzyskanie zadowalających efektów. Zabieg oddziałuje również na skórę właściwą, pobudzając syntezę włókien kolagenowych i elastynowych. Dzięki temu następuje zwiększenie elastyczności skóry i spłycenie powierzchownych zmarszczek.

Oxybrazja jst zabiegiem, który ułatwia usuwanie zaskórników, zmniejsza łojotok oraz działa na bakterie beztlenowe, które odpowiedzialne są za powstawanie trądziku pospolitego. Oprócz złuszczania w zabiegu oxybrazji wykorzystuje się również terapię zimnem, która dodatkowo hartuje i wzmacnia ściany naczyń. Zabieg, który jest wykonywany w naszym Bydgoskim salonie piękna Glow Spa jest nieinwazyjny, bezbolesny i w pełni higieniczny.

Pozwala na wykonywanie zabiegów kosmetycznych z zakresu:

  • odmładzania,
  • terapii przeciwtrądzikowej,
  • terapii naczyniowej,
  • złuszczania naskórka.

INTERESUJE CIEBIE ZABIEG oxybrazji W BYDGOSZCZY? 

ZAPRASZAMY: TEL. 575-987-119 INSTYTUT@GLOWSPA.PL


Pin It on Pinterest

Share This