OPALANIE NATRYSKOWE SUNFX

Opalanie natryskowe SUNFX

Gwarancja Zdrowia Ecocert

Opalanie natryskowe SunFX to najzdrowsza i najbezpieczniejsza forma nadawania skórze pięknego odcienia!

To usługa odpowiednia dla wszystkich, także tych, którzy pragną cieszyć się zdrową opalenizną i źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem i alergiami.

Sam zabieg opalania natryskowego jest przyjemny i niezwykle higieniczny- wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie SunFX za pomocą precyzyjnego urządzenia. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem.

Dla najlepszych i najtrwalszych efektów, przed wykonaniem zabiegu opalania natryskowego w gabinecie Glow Spa w Bydgoszczy wykonywany jest peeling, złuszczający nadmiar zalegającego martwego naskórka. Opalenizna na przygotowanej w ten sposób skórze jest trwała oraz idealnie równomierna.

Sama aplikacja płynu brązującego trwa od 5-10 minut. Cały zabieg z peelingiem trwa do 50 minut.

W celu całkowitego wchłonięcia produktu, po nałożeniu preparatu, wykonujący zabieg pracownik suszy ciało specjalistyczną suszarką, w którą wyposażony jest sprzęt do opalania SunFX. Tuż po zabiegu zaleca się założenie ciemniejszych ubrań. Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 5 do 12 godzin, dlatego warto odczekać minimum 2 lub 6 godzin przed wzięciem prysznica ( w zależności od użytego preparatu w gabinecie).

OPALANIE NATRYSKOWE PROSTO OD MATKI NATURY 100% Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW

W czasach kiedy nasza skóra każdego dnia narażana jest na szkodliwe promieniowanie UV, zanieczyszczenia środowiska oraz silne alergeny pochodzące z kosmetyków, SunFX postawił na zdrowie i najwyższą czystość technologiczną swoich produktów. Każda receptura SunFX oparta jest o wyselekcjonowane naturalne barwniki organiczne, zapewniając przepiękny odcień opalenizny oraz optymalne zdrowie skórze.

NAJWYŻSZA CZYSTOŚĆ EKOLOGICZNA

SUNFX jako jedyna marka opalania natryskowego stosuje najczystszy biologiczne, certyfikowany barwnik DHA oznaczony certyfikatem. Znak jest najważniejszym oznaczeniem potwierdzającym czystość ekologiczną wykorzystywanych receptur.

GWARANCJA ZDROWIA

Oznaczenie gwarantuje najwyższą, jakość i zdrowie składu produktu. Nadawane jest jedynie tym produktom, w których ilość naturalnych certyfikowanych surowców przekracza 95% całej formuły.

Zdrowe receptury płynów SunFX najzdrowsza forma opalania natryskowego na rynku! 100% naturalnych składników

RECEPTURY SUNFX WOLNE OD SZKODLIWYCH SUBSTANCJI CHEMICZNYCH!

www.sunfxpolska.pl

INTERESUJE CIEBIE opalania natryskowego W BYDGOSZCZY? 

ZAPRASZAMY: TEL. 575-987-119 INSTYTUT@GLOWSPA.PL

Pin It on Pinterest

Share This