Lipolaser

Modelowanie sylwetki


Jest to innowacyjna technologia lasera diodowego do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Doskonałe rozwiązanie dla pacjentów chcących zredukować centymetry w obwodzie. Wykorzystywana do zabiegów: modelujących sylwetkę, redukujących tkankę tłuszczową czy redukujących cellulit.

Lipolaser jest zimnym laserem diodowym klasy 3D, którego skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi. Zasada działania polega na biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych światłem czerwonym o długości 650 nm.

Pod wpływem przenikającego przez skórę promieniowania laserowego dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej powodującej rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane czyli usuwane naturalna drogą z organizmu. Proces ten ułatwiony jest przez dodatkowe głowice stymulujące układ limfatyczny.

Lipolaser generuje wiązkę lasera w postaci kolumnowej, co zwiększa kontrolę nad ilością uwolnionego tłuszczu, zwiększa efektywność zabiegu, nie stwarza zagrożenia powstania nierówności i zapobiega nadmiernemu rozluźnieniu skóry.

Przebieg zabiegu

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nieinwazyjny i nie pozostawia żadnych śladów na skórze. Można go wykonywać w okresie letnim. Trwa około 20 – 30 min, a efekty widoczne są od razu i narastają w trakcie kolejnych sesji.
Zaleca się przeprowadzenie około 8 zabiegów (zależnie od grubości tkanki tłuszczowej); 2 razy w tygodniu 1 zabieg.
W trakcie kuracji wskazana jest zwiększona aktywność fizyczna i dieta nisko tłuszczowa oraz spożywanie większej ilości płynów.

 

Wskazania do zabiegów

Lipo laserem Xante:

  • intensywna redukcja tkanki tłuszczowej.
  • zabiegi wyszczuplające, redukcja cellulitu.
  • łagodzi uczucie zmęczenia.
  • odblokowuje kanały przepływu limfy.
  • stymuluje funkcje metaboliczne organizmu.

Pin It on Pinterest

Share This