LIPOLASER

Modelowanie sylwetki

Lipolaser - modelowanie sylwetki Glow Spa
Jest to innowacyjna technologia lasera diodowego do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Doskonałe rozwiązanie dla pacjentów chcących zredukować centymetry w obwodzie.

Wykorzystywana do zabiegów:

modelujących sylwetkę,

– redukujących tkankę tłuszczową,

– redukujących cellulit.

Lipolaser jest zimnym laserem diodowym klasy 3D, którego skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi. Zasada działania polega na biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych światłem czerwonym o długości 650 nm.

Pod wpływem przenikającego przez skórę promieniowania laserowego dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej powodującej rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane czyli usuwane naturalna drogą z organizmu. Proces ten ułatwiony jest przez dodatkowe głowice stymulujące układ limfatyczny.

Lipolaser generuje wiązkę lasera w postaci kolumnowej, co zwiększa kontrolę nad ilością uwolnionego tłuszczu, zwiększa efektywność zabiegu, nie stwarza zagrożenia powstania nierówności i zapobiega nadmiernemu rozluźnieniu skóry.

Przebieg zabiegu LIPOLASEREM

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nieinwazyjny i nie pozostawia żadnych śladów na skórze. Można go wykonywać w okresie letnim. Trwa około 20 – 30 min, a efekty widoczne są od razu i narastają w trakcie kolejnych sesji. Zaleca się przeprowadzenie około 8-12 zabiegów (zależnie od grubości tkanki tłuszczowej); 2 razy w tygodniu 1 zabieg. W trakcie kuracji wskazana jest zwiększona aktywność fizyczna i dieta niskotłuszczowa oraz spożywanie większej ilości płynów.

Lipolaser - efekty zabiegu

Wskazania do zabiegów

Lipolaserem:

 

  • intensywna redukcja tkanki tłuszczowej
  • zabiegi wyszczuplające – stymuluje funkcje metaboliczne organizmu
  • redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki
  • łagodzenie uczucie zmęczenia oraz obrzmienia – odblokowuje kanały przepływu limfy

INTERESUJE CIEBIE zabieg lipolaserem w  BYDGOSZCZY?

ZAPRASZAMY: TEL. 575-987-119 INSTYTUT@GLOWSPA.PL

Pin It on Pinterest

Share This