KRIOLIPOLIZA

Redukcja tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza - redukcja tkanki tłuszczowej

 

Jest najnowszą, sprawdzoną technologią zaprojektowaną do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą niskiej temperatury. Trwale niszczy komórki tłuszczowe, a efekty utrzymują się bardzo długo. Kriolipoliza w swojej skuteczności bywa porównywana z klasycznymi zabiegami liposukcji. Działanie aparatu opiera się na kontrolowanym zamrażaniu komórek tłuszczowych i ich rozpadzie pod wpływem odpowiednio niskiej temperatury.

Metoda polegająca na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu [tak zwanej lipolizy – procesu rozkładu hydrolitycznego triacyloglicerolu trójglicerydu]. Na skutek zmrożenia tkanki tłuszczowej lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze inaczej niż inne komórki zawierające wodę. Dzięki temu Kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie i nerwy. Wynikiem wykonanego zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej. Metoda ta została uznana za jedną z najbardziej skutecznych nieinwazyjnych metod walki z niechcianym tłuszczykiem.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Specjalna dysza zostaje przyłożona do obszaru, z którego chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej lub doprowadzić do jego wysmuklenia, następnie urządzenie zasysa tkankę i dokonuje jej ochłodzenia. Dzięki precyzyjnej aplikacji dyszy, zostaje pobrane ciepło z komórek tłuszczowych w sposób selektywny i kontrolowany.

Kriolipoliza w BydgoszczyNa skutek mrożenia doprowadzamy do rozpadu komórek tłuszczowych, które są następnie stopniowo usuwane przez krew i limfę po czym naturalnie wydalane z organizmu. Efekt redukcji tkanki tłuszczowej jest w pełni widoczny po upływie 2-3 miesięcy i co najważniejsze, zamrożone komórki tłuszczowe w 100 % zostają usunięte z organizmu i nie podlegają regeneracji. Przy zachowaniu zdrowego stylu życia utrata masy ciała jest trwała, podobnie jak w przypadku tradycyjnej liposukcji.

Dla kogo kriolipoliza?

Kriolpol HT rewelacyjnie modeluje sylwetkę. Tę metodę szczególnie poleca się osobom, które mimo aktywnego trybu życia nie mogą sobie poradzić z wałeczkami tłuszczu na brzuchu, udach czy biodrach. Zabieg jest najczęściej stosowany w czterech obszarach: na brzuchu, plecach (boczkach) i tzw. bryczesach, czyli dolnej partii bioder, górnej partii ud i ramionach. Trzeba jednak wyraźnie podkreślić, że nie jest to metoda do walki z otyłością.

Zabieg KriolipolizyPrzeciwwskazania do zabiegu:

– choroby nerek,

– serca i wątroby,

– ciąża, menstruacja,

– miejscowe stany zapalne,

– rany, zapalenie skóry,

– choroby skóry,

– nowotwory,

– miejscowe zaburzenia krążenia,

– nadwrażliwość na zimno,

– zabiegu nie należy przeprowadzać w połączeniu z innymi metodami stymulacji zimnem,

– choroba Raynauda (napadowy skurcz tętnic w obrębie rąk, rzadziej stóp),

– ostra pokrzywka pod wpływem zimna.

W Instytucie Piękna GLOW SPA w Bydgoszczy, pracujemy przy pomocy urządzenia Kriolpol HT, które dzięki systemowi monitorującemu działanie urządzenia w czasie rzeczywistym umożliwia pracę jednocześnie dwoma głowicami. Oziębiamy większy obszar zabiegowy, co gwarantuje lepsze efekty zabiegowe!

INTERESUJE CIEBIE zabieg kriolipolizy BYDGOSZCZY?

ZAPRASZAMY: TEL. 575-987-119 INSTYTUT@GLOWSPA.PL

Pin It on Pinterest

Share This