ZABIEG BB GLOW

Zabieg BB glow w bydgoskim Instytucie Piękna – cena oraz dokładny opis efektywności

INSTYTUT PIĘKNA GLOW SPA JEST pierrwszym certyfikowanym gabinetem w polsce oraz autoryzowanym szkoleniowym z zakresu innowacyjnego zabiegu bb glow

BB GLOW to idealna propozycja dla osób, które pragną wzmocnić i uzyskać jednolity kolor swojej skóry. Zabieg zalecany jest dla osób borykających się z problemami skórnymi, w celu zmniejszenia  przebarwień spowodowanych np. trądzikiem, stanami pozapalnymi, procesem fotostarzenia oraz by zmniejszyć widoczność piegów. Doskonale regeneruje skórę, odświeża i wzmacnia skórę a także pomaga w odbudowie naturalnego płaszcza hydro-lipidowego.

Właściwości regenerujące poszczególnych substancji aktywnych, powodują wyciszenie rumienia, trądziku różowatego oraz innych problemów skórnych, które dotychczas stanowiły ogromny problem wielu osób. Już po jednym zabiegu widać wyraźną poprawę koloru skóry! Nabiera ona promiennego wyglądu i jest widocznie rozświetlona oraz wygładzona. BB GLOW to nie tylko zabieg, który ma właściwości tonujące, ale również doskonale nawilża i rewitalizuje. To oczywiście także doskonała metoda na rozjaśnienie i rozświetlenie okolic oczu. Zawarte w produktach highlithery  odbijają światło, potęgując efekt promiennego spojrzenia.

ZABIEG BB GLOW WYKONYWANY w Instytucie piękna glow spa – niezwykle skuteczny

Działamy w oparciu o całkowicie sterylne produkty jednorazowego użytku, przeznaczone do bezpiecznych i intensywnych zabiegów wybielania skóry. Wprowadzenie w skórę preparatu wykonuje się przy użyciu technologii MTS ( Micro Needle System) i odbywa się wyłącznie w naskórku. Wbrew krążącym w Internecie opiniom, zabieg nie jest rodzajem mikropigmentacji ani wtłaczania fluidu w skórę!Jest to rodzaj zabiegu pielęgnacyjnego, który dzięki dodatkowi tonera do preparatu, sprawia, że skóra jest widocznie rozpromieniona i świeża jak po nałożeniu makijażu. Naturalny proces złuszczania, powoduje stopniowe wyłuszczanie się pigmentu, dlatego należy powtarzać zabieg w serii co 2 tygodnie aby efekt był stale ponawiany. Z kolei składniki odżywcze zawarte w ampułkach zabiegowych, powodują trwałe procesy naprawcze w skórze i odpowiednia pielęgnacja domowa oraz regularne powtarzanie zabiegów, spowoduje spektakularne rezultaty utrzymujące się przez cały czas. Efekt GLOW gwarantowany już po jednym zabiegu!

Podczas trwania kuracji należy unikać ekspozycji na słońce.

Zabieg BB Glow jest bezbolesny i bardzo przyjemny. Skóra wygląda pięknie już bezpośrednio po zabiegu. Jakozabieg tzw. „bankietowy” zalecamy wykonanie zabiegu dzień wcześniej, dla osiągnięcia efektu GLOW.

Koszt zabiegu:

Twarz, szyja, dekolt: 449zł

Twarz:
399


Dłonie:
249zł

Zalecana ilość zabiegów jest uzależniona od wielu czynników i ustalana jest indywidualnie, po wcześniejszej konsultacji. Zazwyczaj od 1 do 5 zabiegów w serii co 2 tygodnie.

Przy serii 5 zabiegów 6ty zabieg otrzymasz w prezencie!

BB Glow Bydgoszcz - GlowSpa
BB Glow Bydgoszcz - GlowSpa
BB Glow Bydgoszcz - GlowSpa
BB GLOW to opatentowana formuła zabiegu, polegająca na wprowadzeniu w naskórek preparatu pielęgnacyjnego, który dzięki zawartości substancji czynnych oraz dodatków pigmentacyjnych powoduje natychmiastowy efekt rozjaśnienia oraz rewitalizacji skóry. Zabieg w ostatnich miesiącach podbija rynek kosmetyczny i kreuje trendy beauty na całym świecie. Teraz także dostępny w Polsce.

PROFESJONALIŚCI ZAINTERESOWANI ODBYCIEM SZKOLENIA Z CERTYFIKATEM ORAZ ZNIŻKĄ NA ZAKUP PROFESJONALNYCH PRODUKTÓW, PROSIMY O KONTAKT Z KOORDYNATOREM SZKOLEŃ:  FIRMAGLOW@GMAIL.COM

Pin It on Pinterest

Share This