Efekt makijażu na skórze, który utrzymuje się przez cały urlop? A może przed Tobą dzień ślubu czy inna uroczystość, gdzie efekt Glow jest niezbędny?

Azjatycka branża kosmetyczna, w której panuje trend rozświetlonej, porcelanowej cery szybko znalazła zastosowanie dla produktów typu BB. Poza wykorzystaniem go w nowej technologii kremów koloryzujących tzw. kremów BB (Beauty Blemish) posłużył też do nowatorskiego zabiegu BB Glow wykonywanego w renomowanych gabinetach kosmetologicznych.

Zabieg BB Glow stał się prawdziwą rewolucją na tamtejszym rynku, łącząc efekt pielęgnacyjny wynikający z działania składników aktywnych, jak i efekt natychmiastowego, lekkiego wyrównania kolorytu uzyskanego dzięki zastosowaniu w ampułkach tzw. rozświetlaczy. Te wspomniane highligtery odbijają światło i dzięki temu Twój wygląd jest bardziej promienny. Każdy rodzaj skóry jest dobry do wykonania na mim BB Glow, również u kobiet w ciąży i osób z trądzikiem różowatym i innym, z problemami pigmentacyjnymi skóry.

BB Glow to opatentowana formuła zabiegu, polegająca na wprowadzeniu w naskórek koktajli pielęgnacyjnych dostosowanych do potrzeb skóry. Wprowadzenie w skórę preparatu odbywa się z wykorzystaniem technologii MTS (Micro Needle System). Efektem zabiegu jest rewitalizacja jak i natychmiastowe rozjaśnienie, z uwagi na dodatek do koktajlu tonera mineralnego odbijającego promieniowanie słoneczne.

Zabieg jest szczególnie polecany osobom borykającym się z wszelkiego rodzaju zmianom pigmentacyjnym skóry. Wśród wskazań do zabiegu znajdują się:

 • przebarwienia i nierówny koloryt,
 • piegi,
 • cienie pod oczami,
 • odwodniona i zmęczona skóra,
 • blizny potrądzikowe,
 • zaczerwienienia.

Specjalista wykonujący procedurę zabiegową BB Glow zaleca wykonanie serii zabiegów, która przyniesie długofalowe i spektakularne efekty w postaci zmniejszenia dyskolorytu skóry, poprawy jej napięcia i nawilżenia. Niemniej jednak, trzeba wyraźnie podkreślić fakt, że wbrew opiniom krążącym w internecie nie jest to rodzaj mikropigmentacji, który miałby imitować działanie makijażu permanentnego. Zawarte w preparacie wyciągi roślinne oraz probiotyki pozyskiwanie w wyniku fermentacji roślin, powodują, że nasza skóra odzyskuje swój naturalny płaszcz hydrolipidowy. Dzięki temu efekt zabiegu nie jest tylko chwilowy a długofalowy.

Zabieg BB Glow to pielęgnacja, odżywienie, nawilżenie i co najważniejsze, efekt podkładu na skórze. Można się cieszyć nieskazitelnie wyglądającą skórą długie tygodnie 🙂

Kiedy powtarzać zabieg?

Kiedy masz ochotę i czujesz, że potrzebujesz efektu Glow. Zazwyczaj co 4-5 tygodni i ciesz się promiennym wyglądem przez cały rok. Wykonanie serii zabiegowej połączonej z odpowiednią pielęgnacją domową, może zagwarantować uruchomienie intensywnych procesów naprawczych skóry, co w efekcie przełoży się na trwałą poprawę stanu cery.Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny i można skorzystać z niego przez cały rok. Nakładanie ampułek na skórę jest bardzo przyjemne a zabieg kończymy maską w płacie bawełnianym z indywidualnie dopasowanymi składnikami. Doskonale i nieskazitelnie wyglądająca skóra to już nie marzenie, to rzeczywistość. Wystarczy umówić zabieg w Glow Spa 🙂

Glow Spa był pierwszym certyfikowanym gabinetem w Polsce i mamy ogromne doświadczenie w wykonywaniu tego zabiegu.

Efekty:

 • rozjaśnia i rozświetla skórę
 • wyrównuje koloryt,
 • nawilżona skóra,
 • przebarwienia skóry są rozjaśnione,
 • mniej widoczne zmarszczki,
 • poprawa napięcia skóry
 • nawilża skórę
 • niweluje zaczerwienienia

Efekt Glow widoczny natychmiast po zabiegu!
Czas trwania 45-60 min.

KLIKNIJ >TUTAJ< I SPRAWDŹ WSZYSTKIE ZABIEGI W GLOW SPA

Pin It on Pinterest

Share This