Oczyszczanie wodorowe bydgoszcz,

czyli 6 etapów do uzyskania efektu Glow

Dogłębne oczyszczanie, eksfoliacja, dotlenienie, termo i krio lifting oraz dogłębne nawilżenie. Synergia pomiędzy użyciem w jednym zabiegu, kilku następujących po sobie etapów: oczyszczania wodorowego, hydradermabrazji, ultradźwieków, air jet do intensyfikacji działania składników aktywnych, fali radiowej, kriogłowicy.

Co wyróżnia zabieg?

Urządzenie do oczyszczania wodorowego w Glow SPA łączy w sobie zalety hydradermabrazji oraz oczyszczania wodorowego, które pozwala na dogłębne oczyszczenie, dotlenienie oraz odżywienie skóry. Głowica sprzętu wprowadza aktywny wodór w głąb skóry, co umożliwia dogłębne oraz całkowicie skuteczne jej oczyszczenie, które podczas stosowania innych metod oczyszczania skóry nie jest możliwe. W ten sposób cząsteczki wodoru likwidują wolne rodniki, co niezwykle korzystnie wpływa na kondycję skóry.

Dlaczego wodór?

Wodór to pierwiastek wyróżniający się najmniejszą masą oraz wielkością a także posiadaniem wyłącznie jednej powłoki elektronowej. Wykorzystany podczas zabiegu oczyszczania, usuwa wolne rodniki, wpływając w ten sposób korzystnie na stan skóry oraz czyniąc ją bardziej nawilżoną oraz odżywioną. Wodór, dzięki swoim niewielkim rozmiarom, z łatwością dostaje się do głębokich warstw skóry, co umożliwia dokładne oczyszczenie jej porów. Taki peeling sprawia, że skóra jest nie tylko oczyszczona, ale również pełna witalności oraz odżywiona.

 

EFEKT ZABIEGU

OCZYSZCZANIA WODOROWEGO?

Usunięcie wolnych rodników, eksfoliacja, dotlenienie, odnowa i regeneracja skóry,  dyspersja antyoksydantów, poprawa kolorytu skóry,  lifting. Widoczna różnica w wyglądzie już po pierwszym zabiegu, odmłodzona, napięta i dogłębnie oczyszczona skóra. Redukcja zmarszczek w okolicach oczu, efektu opuchnięcia oraz likwidacja cieni pod oczami.

Infuzja tlenowa w Bydgoszczy Glow Spa

DLA KOGO DEDYKOWANY JEST ZABIEG?

Oczyszczanie wodorowe dedykowane jest dla każdego typu cery, również dla cery problematycznej, nadreaktywnej i naczyniowej. Pomaga zwalczać problemy skórne (tj. trądzik, zaskórniki, zaburzenia regulacji wytwarzania sebum ). Doskonały zabieg bankietowy.

INTERESUJE CIEBIE ZABIEG oczyszczania wodorowego W  BYDGOSZCZY?

ZAPRASZAMY: TEL. 575-987-119 INSTYTUT@GLOWSPA.PL

Pin It on Pinterest

Share This