Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg, na który decydują się klienci oczekujący szybkich efektów oraz osoby, które boją się lub nie chcą skorzystać z metody nakłuwania w mezoterapii igłowej. Mikroigły mają długość już od 0,25 mm, nakłuwanie nie wywołuje bólu ani krwawienia, w zasadzie nie ma też ryzyka infekcji. Skóra goi się do 48 godzin – zabieg zatem w żaden sposób nie wyłącza pacjenta z codziennych obowiązków. Mocne zabiegi czasowo zmieniają skórę, regeneracja polega na łuszczeniu, zaczerwienieniu, napięciu i pieczeniu, także opuchliźnie. Mezoterapia mikroigłowa nie wywołuje takich skutków. Jednocześnie przynosi szybkie efekty w postaci wygładzenia skóry, poprawy jej napięcia, rozjaśnienia przebarwień i redukcji blizn.

Płytkie nakłucia wywołują mikrouszkodzenia skóry, przez które intensywnie wnikają substancje odżywcze, dobrane indywidualnie przez personel Instytutu Piękna GLOW SPA (badania kliniczne potwierdziły, że podczas zabiegu absorpcja leczniczego serum zwiększa się tysiąckrotnie). W skórze właściwej rozpoczyna się proces naprawczy wspomagany silnymi substancjami regenerującymi. Następuje odbudowa uszkodzonej tkanki, trwa intensywna produkcja włókien, poprawia się jakość skóry i cementu międzykomórkowego.

WSKAZANIA

  • objawy fotostarzenia,
  • spłycenie drobnych zmarszczek twarzy, szyi,
  • zmarszczki dekoltu i inne drobne na dużych powierzchniach ciała,
  • wiotka skóra pozbawiona witalności,
  • skórą skłonna do trądziku i bliznami potrądzikowymi,
  • przebarwienia,
  • rozstępy,
  • łysienie.
Mezoterapia mikroigłowa zalety

Podczas konsultacji, dobieramy także terapie łączone, dopasowanie do potrzeb klientów.

Opatentowana technologia pulsujących igieł Dr Pen jest bardziej efektywna i bezpieczna niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry.

Zabieg wykonany przy użyciu urządzenia Dr Pen jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta, a precyzja urządzenia jest nieporównywalna do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii.

Urządzenie kosmetyczne DR PEN zdobyło wyróżnienie w prestiżowym konkursie Inspiracje Roku 2016 w kategorii „Urządzenia kosmetyczne na twarz i ciało” zorganizowanym przez magazyn Beauty Inspirations.

INTERESUJE CIEBIE ZABIEG mezoterapii mikroigłowej  W BYDGOSZCZY?

ZAPRASZAMY: TEL. 575-987-119 INSTYTUT@GLOWSPA.PL


Pin It on Pinterest

Share This