MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Zabieg na twarz

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg, na który decydują się klienci oczekujący szybkich efektów oraz osoby, które boją się lub nie chcą skorzystać z metody nakłuwania w mezoterapii igłowej. Mikroigły mają długość już od 0,25 mm, nakłuwanie nie wywołuje bólu ani krwawienia, w zasadzie nie ma też ryzyka infekcji. Skóra goi się do 48 godzin – zabieg zatem w żaden sposób nie wyłącza pacjenta z codziennych obowiązków. Mocne zabiegi czasowo zmieniają skórę, regeneracja polega na łuszczeniu, zaczerwienieniu, napięciu i pieczeniu, także opuchliźnie. Mezoterapia mikroigłowa nie wywołuje takich skutków. Jednocześnie przynosi szybkie efekty w postaci wygładzenia skóry, poprawy jej napięcia, rozjaśnienia przebarwień i redukcji blizn.

Płytkie nakłucia wywołują mikrouszkodzenia skóry – przez te maleńkie, w zasadzie niewidoczne gołym okiem ranki intensywnie wnikają substancje odżywcze, dobrane indywidualnie przez personel Instytutu Piękna GLOW SPA (badania kliniczne potwierdziły, że podczas zabiegu absorpcja leczniczego serum zwiększa się tysiąckrotnie). W skórze właściwej rozpoczyna się proces naprawczy wspomagany silnymi substancjami regenerującymi. Następuje odbudowa uszkodzonej tkanki, trwa intensywna produkcja włókien, poprawia się jakość skóry i cementu międzykomórkowego.

 

WSKAZANIA

  • objawy fotostarzenia,
  • spłycenie drobnych zmarszczek twarzy, szyi,
  • zmarszczki dekoltu i inne drobne na dużych powierzchniach ciała,
  • wiotka skóra pozbawiona witalności,
  • skórą skłonna do trądziku i bliznami potrądzikowymi,
  • przebarwienia,
  • rozstępy,
  • łysienie.

Podczas konsultacji, dobieramy także terapie łączone, dopasowanie do potrzeb klientów.

Opatentowana technologia pulsujących igieł Dr Pen jest bardziej efektywna i bezpieczna niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry.

Zabieg wykonany przy użyciu urządzenia Dr Pen jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta, a precyzja urządzenia jest nieporównywalna do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii

Urządzenie kosmetyczne DR PEN zdobyło wyróżnienie w prestiżowym konkursie Inspiracje Roku 2016 w kategorii „Urządzenia kosmetyczne na twarz i ciało” zorganizowanym przez magazyn Beauty Inspirations.

Pin It on Pinterest

Share This